Adóhátralékosok


Az adóhátralékkal rendelkezők adatait megjelenítő
internetes felület a következő linken érhető el:
gyehivatal.x3.hu/adoslistahu

BejelentkezésBékési Járások

 

Látogatóink

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterMai:248
mod_vvisit_counterTegnapi:297
mod_vvisit_counterHeti:2075
mod_vvisit_counterHavi:4921
mod_vvisit_counterEddigi:320619

Névnapok:

Ma 2017. július 23., vasárnap, Lenke napja van. Holnap Kinga és Kincső napja lesz.

Szurovec Vince bácsi 90 éves

"90. születésnapja alkalmából ezúton szeretném őszinte, szívből jövő jókívánságaimat kifejezni Hunya Község Önkormányzat Képviselő – Testülete és a magam nevében. Jó egészséget, tartalmas mindennapokat kívánok Önnek és kedves családjának. Ajándékozza az élet nyugalommal, békességgel az év minden napján." Ezekkel a szavakkal köszöntötte otthonában Petényi Szilárdné polgármester asszony Szurovecz Vince bácsit 90-ik születésnapja alkalmából.

 

  

 

 

2014. január 29-én megtartott kis ünnepségen "...Köszönjük, hogy eddigi munkájával hosszú éveken át helyt állt családjában, szorgalmasan nevelte, tanítatta gyermekeit, törődött unokáival. Lelkiismeretesen dolgozott a munkahelyén, az itt élőkért, településünkért. Kívánom, hogy községünk lakóinak szép korú rétegét mindenkor övezze szeretet, tisztelet és megbecsülés." zárszóval nyújtotta át polgármester asszony a  kormányfő szépkorúakat köszöntő oklevelét is.