Adóhátralékosok


Az adóhátralékkal rendelkezők adatait megjelenítő
internetes felület a következő linken érhető el:
gyehivatal.x3.hu/adoslistahu

BejelentkezésBékési Járások

 

Látogatóink

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterMai:56
mod_vvisit_counterTegnapi:259
mod_vvisit_counterHeti:1161
mod_vvisit_counterHavi:7638
mod_vvisit_counterEddigi:298821

Névnapok:

Ma 2017. április 28., péntek, Valéria napja van. Holnap Péter napja lesz.

Szurovec Vince bácsi 90 éves

"90. születésnapja alkalmából ezúton szeretném őszinte, szívből jövő jókívánságaimat kifejezni Hunya Község Önkormányzat Képviselő – Testülete és a magam nevében. Jó egészséget, tartalmas mindennapokat kívánok Önnek és kedves családjának. Ajándékozza az élet nyugalommal, békességgel az év minden napján." Ezekkel a szavakkal köszöntötte otthonában Petényi Szilárdné polgármester asszony Szurovecz Vince bácsit 90-ik születésnapja alkalmából.

 

  

 

 

2014. január 29-én megtartott kis ünnepségen "...Köszönjük, hogy eddigi munkájával hosszú éveken át helyt állt családjában, szorgalmasan nevelte, tanítatta gyermekeit, törődött unokáival. Lelkiismeretesen dolgozott a munkahelyén, az itt élőkért, településünkért. Kívánom, hogy községünk lakóinak szép korú rétegét mindenkor övezze szeretet, tisztelet és megbecsülés." zárszóval nyújtotta át polgármester asszony a  kormányfő szépkorúakat köszöntő oklevelét is.